Тактичний підствольний ліхтарик POLICE BL-Q8837-T6
Ліхтарик POLICE BL-8837-T6 працює на найпотужнішому світлодіоді T6 американської фірми-виробника Cree. Даним світлодіоду немає аналогів, так як він забезпечує потужність світлового потоку в 1000 люмен.
Модель POLICE BL-8837-T6 працює в одному режимі. Zoom (масштабування) від 1х до 2000х проводиться легким рухом однієї руки. Фокус променя змінюється висуненням головної частини ліхтаря. Фокусована лінза дає можливість змінювати кут розсіювання світла від широкого плями до вузьконаправленого світла. Ліхтар працює на потужному літій-іонному акумуляторі Li-ion 18650 8800 mAh (йде в комплекті). Заряджати акумулятор за допомогою зарядного пристрою: від мережі 220В або від прикурювача 12В. Про те, що акумулятор пристрою достатньо заряджений і знову готовий до використання, Вам підкажуть індикатори на зарядному пристрої, змінюючи свій колір з червоного на зелений.
Тактичний ліхтарик POLICE BL-8837-T6 виконаний у високоміцному (авіаційний сплав) анодованому алюмінієвому корпусі, зносостійкий, водонепроникний, особливо яскравий. Також має в комплекті виносну кнопку і кільце для кріплення на планку Пиктинни.
POLICE BL-8837-T6 - мощный фонарь, который справится с любой задачей в области освещения. Эта модель пользуется большим спросом у туристов, велосипедистов, охотников, работников охранных структур – Вы найдете ему применение в любой области.
Характеристики:
• Количество режимов: 1 (полный)
• Питание: Аккумулятор Li-ion 18650
• Зарядное устройство: от сети 220V, от прикуривателя 12V.
• Корпус: анодированный алюминий.
• Оптический зум: от 1х до 2000
• Габаритные размеры: 140х35 мм
• Источник света: мощный светодиод T6
• Мощность 158000W (заявлено производителем)
• Диаметр кольца: 30 мм
• Вага ліхтарика без акумулятора: 110 г
• Колір: чорний
Комплектація:
• Ліхтар POLICE BL-8837-T6
• Акумулятор Li-ion18650
• Зарядний пристрій
• Адаптер від прикури
• Адаптер 220V
• Виносна кнопка
• Кільце кріплення з шестигранником
• Коробка
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить і від налаштувань монітору вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Police |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип діода | T6 |
| Тип ліхтаря | Ручний |
- Ціна: 420 ₴





